Przeprowadzka na wordpress 3 comments


Od dzisiaj oficjalnie blog zamieszkał na wordpressie. Przenosiny z Bloggera zakończone sukcesem. Ależ to było.. emocjonujące 😉 .

Przymierzałam się do tej przeprowadzki już jakiś czas. Dzisiaj doszłam do wniosku, że koniec z przymiarkami i przystąpiłam do operacji. Po dwóch godzinach szamotaniny z DNSami, hostami, domenami i innymi czarnymi owcami blogowania w końcu się udało. Blog stanął na serwerze, na własnych nogach, o własnych siłach. Wszystko hula aż miło.

Nie ukrywam że jednak trochę się przy tym trzeba napocić, ale jak to mówią.. najsłabszym ogniwem komputera jest człowiek, więc mogę zawdzięczać te trudy jedynie własnej niewiedzy. Mimo wszystko jestem dumna z efektów, choć co nie co pozostało jeszcze do poprawy, np. system komentarzy i czcionki.

Starych postów postanowiłam na razie nie przenosić. Decyzja spowodowana była tym, że blog zmienia swój charakter na coś pokroju wolnostylowego pamiętnika.. Domyślam się, że poskutkuje to pikującymi statystkami i zbiorowym smutkiem ale jakoś to przeżyję i moi nieliczni czytelnicy na pewno także 😉 .

Tyle z dzisiejszego posta informacyjnego. Zapraszam do czytania!

  • http://www.kingasbox.pl Kinga

    Komentarz testowy

  • http://www.kingasbox.pl/ Kingasbox

    Testowanie disqus.

  • Najlepsze Kreatory Stron

    Cześć. Jeśli interesuje Cię tworzenie swojej własnej strony to zobacz na nasz ranking kreatorów stron. WordPress też tam jest. Ale są łatwiejsze! http://kreatorystronwww.pl/