Ulubieni youtuberzy i youtuberki 3 comments


Oglądacie youtube? Bo dla mnie śledzenie niektórych kanałów stało się już codziennością. Bardzo lubię puścić sobie coś rano przy kawie i wieczorem, relaksując się przed snem. Oglądam zarówno polskich jak i zagranicznych twórców, a same filmiki potrafią być kopalnią inspiracji! Postanowiłam podzielić się swoimi ulubieńcami 😉

Youtuberki Urodowe (polskie i zagraniczne):

Kornela:


Kornela mieszka w Londynie, kręci urodowe filmiki i stroje dnia. Jest bardzo zorganizowana i ma świetny gust. Niesamowicie zazdroszczę jej pięknych włosów i idealnych paznokci..

Aggie:


Agnieszka czyli Aggie81irl słynie z hauli zakupowych. Sama nie mogę zaszaleć na zakupach, ale bardzo chętnie oglądam haule dziewczyn z youtuba.. Wiem, że wiele osób uważa tego typu filmiki za stratę czasu. Osobiście widząc jak Aggie dodaje nowy haul nie mogę opanować mojej ciekawości i oglądam co nowego nabyła :-).

Michelle Phan:


Michelle Phan nie trzeba przedstawiać nikomu, kto zna youtubowy światek. Ponad 7 000 000 subskrypcji kanału mówi samo za siebie.. Filmiki Michelle to już prawie sztuka, ale najardziej lubię ją za podejście do ludzi i życia. Promuje bycie sobą i nie poddawanie się presji innych, samorealizacje i wyrażanie siebie 😉 Wyczuwam w niej pokrewną (i artystyczną) duszę.

Ciaoobelllaxo:


Megan czyli Ciaoobelllaxo to dla mnie kwintesencja amerykańskiej nastolatki chociaż nastolatką już nie jest 😉 Zawodowo zajmuje się makijażem i fryzjerstwem. Oglądam ją już od wielu lat, niezmiennie zazdroszcząc pięknego życia, wyglądu i mieszkania. Śledzę też jej kanał z vlogami.

Youtuberek urodowych jest naprawdę jeszcze całe mnóstwo. Nie twierdzę, że te powyżej są najlepsze, ale do śledzenia ich kanałów najbardziej się przyzwyczaiłam.

Youtuberzy komediowi:

Abstrachuje:


Chyba nie ma osoby w polskim Internecie, która ich nie zna. Nie wymagają też komentarza.

Niekryty krytyk:


Klasyka klasyki 😉

Zapytaj Beczkę


Kolejny nic nie wnoszący do mojego życia kanał z głupotami.. Ale i tak oglądam 😉 Czasem.

LeendaProductions


Słucham tego w egzaminy.. Teraz znów nadchodzi ten czas. Ale reszta filmików też jest.. w punkt! 😉 Dla anglojęzycznych.

Na razie to wszystko. Możliwe, że zrobię drugą część, gdyż nie sposób tutaj wszystkich przedstawić.

 • http://www.ankyls.blogspot.com Ankyls

  Uwielbiam serię Gonciarza o Japonii! 😀
  W ogóle jest mega gościem 😀

 • http://juneandjuly-blog.blogspot.com/ June and July

  My także uwielbiamy oglądać YT! Z tych wszystkich których tutaj wymieniłaś lubimy Aggie :)

 • Kinga Wolsza

  Dodałabym do tej listy jeszcze Zoellę i Design Your Life <3