O MNIE 1 comment


Mam na imię Kinga, urodziłam się 03.06.1993 i – choć nie wierzę w horoskopy – jestem wzorcowym bliźniakiem. Często rozdarta i niezdecydowana (bycie kobietą jeszcze utrudnia sprawę), wszystkim się interesuję i ciężko mi skupić uwagę na jednej rzeczy przez dłuższy czas. Z pewnością to niedobrze dla mojej kariery zawodowej, ale hej – przynajmniej możemy pogadać na wiele różnych tematów ;-). Jestem otwarta na wszystko co nowe.

Jedyną stałą w moim życiu jak dotąd jest pasja tworzenia fajnych rzeczy. Zawsze byłam bardziej po artystycznej stronie mocy. Rysuję, bloguję, projektuję strony internetowe, loga. Kiedyś usiłowałam pisać opowiadania (pamiętam jak dziś.. pisałam je ręcznie w starych kalendarzach rodziców) i rysować komiksy.. ale to było dawno. Teraz środek ciężkości przeniósł się na sztukę bardziej cyfrową.

Żeby było śmieszniej do tego wszystkiego studiuję ekonomię. Nikt nie wie skąd i jak się na niej znalazłam, ale nie żałuję. Uważałam i dalej uważam, że to świetne studia i mnóstwo mnie nauczyły. Z pewnością przydadzą się przy szukaniu konkretnej pracy jak i przy zakładaniu własnej firmy – mój światopogląd znacznie się po nich poszerzył. Nawet takiej dryfującej w chmurach głowie jak moja przyda się czasem zejść na ziemię i powkuwać matematykę czy cokolwiek bardziej konkretnego. Wszechstronnym trzeba być!

Słowem wprowadzenia do mojej osoby to już aż nadto informacji. Jeśli nadal coś cię interesuje to polecam czytanie bloga lub, w bardziej konkretnych przypadkach, wysłanie mejla. Czasami odpowiadam 😉

  • http://www.1200d.pl Kinga

    Cześć Kinga! 😉